Onlarca yabancı dil okulu arasından neden Çağrı Yabancı Dil Okulunu seçmeniz gerektiği ile ilgili kararsızsanız, size eğitim sistemimiz ve siyasetimizle alakalı biraz bilgi verelim.

Yabancı dil öğrenmenizin belirli bir emeli vardır. Ya kariyerinize bir artı değer katmak, veyahut eğitim hayatınızda ihtiyaç duyulan olan bir imtihana hazırlanmak için yabancı dili en iyi şekilde öğrenmeniz gerekmektedir. Ancak bir hayli eğitim müesseseninde, talebenin performansına karışılmaz. Başka bir deyişle muvaffakiyet da, başarısızlık da talebenin meselesidir. İşte bu noktada diğer okullardan en ehemmiyetli farkımız ortaya çıkıyor. Zira Çağrı Yabancı Dil Okulu’nda; şayet talebe derslere yüzde 90 devam ettiyse ve imtihanlardan 50 puanın altında bir not almışsa, o kuru fiyatsız olarak tekrar etme olanağı sağlanmaktadır.

Yabancı dil öğrenmek için ihtiyaç duyulan olan psikolojiye hazır olmanız, harcadığınız vaktin ve parasal yatırımınızın karşılığını alabilmeniz için, Avrupa standartlarında bir eğitim almanız gerekmektedir.

Avrupa Standartlarında Eğitim Nasıl Olur?

Dil Okulumuzda yerli ve yabancı uzman eğitmenler eşliğinde, aktüel yabancı dil eğitim setleri ile teknolojik sınıflarda Avrupa standartlarında öğretim verilmektedir.

En uygun ücret siyaseti ve esnek ödeme şartları ile candan bir arkadaş ortamında öğrenim görmek, Ankara’da yaşayan her talebenin natürel hakkıdır. Talebe odaklı eğitim anlayışı ile çalışan, güler yüzlü personel ve arkadaş enerjisi alacağınız eğitmenlerle harcadığınızın vaktin, emeğin ve paranın tam karşılığını alırsınız.

Ayrı olarak çabalamasına karşın başarılı olamayan talebelere verilen yabancı dil öğrenme garantisi ile fiyat ödemeden aynı kuru tekrar etme olanağı da sağlanacaktır.

Yabancı Dil Programları

Çağrı Yabancı Dil Okulu’nda; dil eğitiminizin emeline göre tasarılanması ve başarılı olmanız için her ayrıntı düşünülmüştür.  TOEFL, YDS, AÖF, Hazırlık Atlama, Arapça Kursu Yüksek Öğretim Müesseseleri İmtihanı (YKS) ve diğer imtihanlar için seçenek ettiğiniz programlarda başarı odaklı çalışma olanağınız da olacaktır.

Başarı Garantisi !

Eğitim sürecinde, kursiyerlerimizin öğrenme vaziyetlerini göz önünde bulunduran Çağrı Yabancı Dil Okulu, gerekirse ücretsiz kur tekrarı yaptırmakta, böylelikle eğitim metodu dahilinde “Öğrenmede Başarı Garantisi” sunmaktadır. Derslere en az yüzde 90 oranında devam eden fakat kur imtihanlarında 50’nin altında vasati çıkaran bir kursiyer o kuru ücretsiz tekrar edebilmektedir.